Baltijos Kompiuterių Akademija
Neradai norimų mokymų - susisiek! Mob. tel. +37067579127 arba el. p. mokymai@bka.lt

CompTIA Network+ savarankiško mokymosi paketas + egzaminas

Trukmė Kalba Miestas Kaina Datos Registacija
12 mėnesių Anglų kalba - 530 Eur - Teirautis
Datos -
Trukmė 12 mėnesių
Kalba Anglų kalba
Miestas -
Kaina 530 Eur
Teirautis

Padėkite tvirtus pradmenis savo karjerai arba praplėskite ir sustiprinkite jau turimas žinias su CompTIA Network+ savarankiško mokymosi paketu! Šis išsamus rinkinys suteikia viską, ko Jums reikia savarankiškai pasiruošti ir sėkmingai išlaikyti CompTIA Network+ egzaminą ir įgyti tarptautiniu mastu pripažintą sertifikatą.

Kam skirtas šis paketas?

CompTIA Network+ savarankiškas mokymosi paketas skirtas asmenims, siekiantiems įgyti pagrindines žinias apie tinklų veikimą ir valdymą, taip pat pasiruošti oficialiam CompTIA Network+ sertifikatui. Šis paketas apima mokymosi medžiagą ir egzamino kuponą, padedančius sėkmingai išlaikyti sertifikavimo egzaminą. Jis ypač naudingas tiems, kurie nori pradėti karjerą IT srityje, susijusioje su tinklų diegimu, valdymu ir priežiūra.

Kas įeina į paketą?

  • Savarankiškų studijų vadovas: Išsami mokymosi medžiaga, atitinkanti egzamino reikalavimus.
  • Egzamino kuponas : Vienas egzamino bandymas.
  • Visapusiškas mokymas: Paketas suteikia visus būtinus įrankius ir išteklius, kad galėtumėte įgyti visas reikiamas žinias ir sėkmingai pasiruošti egzaminui.

Kodėl verta įsigyti?

Oficiali mokymosi medžiaga: eBook yra parengtas pagal oficialius CompTIA reikalavimus ir apima visą egzamine reikalingą turinį, užtikrindamas, kad mokysitės tinkamai struktūruotą ir aktualią informaciją.

Sertifikavimas: Sėkmingai išlaikęs CompTIA Network+ egzaminą, gausite tarptautiniu mastu pripažintą sertifikatą, kuris patvirtins jūsų gebėjimus ir žinias tinklų srityje. Tai gali padėti karjeros augimui ir darbo paieškai IT sektoriuje.

Karjeros galimybės: CompTIA Network+ sertifikatas pripažįstamas daugelio darbdavių ir gali būti reikalavimas arba privalumas įvairiose IT pozicijose, tokiose kaip tinklų administratorius, techninis palaikymas, tinklų technikas ir kt.

Savarankiškas mokymasis: eBook ir egzamino rinkinys suteikia galimybę mokytis savarankiškai, savo tempu ir patogiu laiku, todėl galite suderinti mokymąsi su kitais įsipareigojimais.

Teirautis

CompTIA Network+ savarankiško mokymosi paketas + egzaminas
12 mėnesių
Anglų kalba
530 Eur
Asmens duomenys
Kontaktai
Papildoma informacija