Baltijos Kompiuterių Akademija
BKA-web-vizualas
Copy of Baneris new web (8)
ą
Copy of Baneris new web (7)

Naujos finansuojamos mokymų programos!

Rinkis mokymus čia

Upgrade Yourself!

Balandžio tvarkaraštis

Naujiena! Pasirinkite sau patogų mokymosi laiką ir vietą.

Sužinok daugiau

Profesionalūs IT mokymai. VERSLUI

Apie Mus

BKA – IT profesionalų ugdymo ir sertifikavimo akademija, siekiantiems nuolatinio tobulėjimo bei globalaus pripažinimo.

Pagrindinės BKA veiklos kryptys:

 • IT vadybos ir TECH profesionalų mokymai;
 • Tarptautiniu mastu pripažintos kvalifikacijos ir sertifikatai;
 • Švietimo projektai.

BKA tikslas: Padėti įmonėms gauti apčiuopiamą naudą ir rezultatus, investuojant į IT srities darbuotojų ugdymą.

BKA klientai: Organizacijos, siekiančios globalių ir išskirtinių IT kompetencijų savo darbuotojams.

Kas yra Upgrade ir kam to reikia?

 • BKA šūkis Upgrade Yourself kviečia jus nuolat atnaujinti žinias, profesinius įgūdžius ir kompetenciją. Reguliarus mokymasis padės pašalinti žinių, gebėjimų spragas ir neatsilikti nuo pasaulinių technologinių tendencijų.
 • Kai norite atnaujinti programinę įrangą, jūs galite rinktis  Upgrade now ar Upgrade later. Tačiau, kai kalbame apie įgūdžius, pasirinkimo nelieka, nes nuo to, kaip greitai bus įvaldomos naujos technologijos, įrankiai ir veiklos modeliai, priklausys, ar įmonė bus lyderė, ar ta, kuri seks iš paskos. Tad rinkitės UPGRADE NOW! ir migruokite į naujausią versiją.
 • Šiandien kiekviena kompanija daugiau ar mažiau yra IT kompanija, tad IT įgūdžių ugdymas svarbus ne tik TECH įmonėms.
 • Technologijų naujovių sparta reikalauja nuolatinio mokymosi, todėl nuolatinis darbuotojų ugdymas yra būtinas, jei norite augti ir klestėti.
 • Nuolatinis žinių atnaujinimas padės išlikti TOP lygyje.
 • Mokymų metu įgytos žinios padės maksimaliai išnaudoti technologijas ir gauti didžiausią naudą iš investicijų į IT infrastuktūrą.
 • Sulauksite didesnio jūsų klientų ir vartotojų pasitenkinimo. Kvalifikuoti ir nuolat tobulėjantys darbuotojai kurs aukštesnės kokybės produktus ir paslaugas, tad sukurti produktai greičiau pasieks jūsų klientus ir bus kokybiškesni.
 • Mokymai padės greitai ir koncentruotai pasiruošti įvairių IT sertifikacijų egzaminams. Net 84% IT profesionalų, prieš laikydami sertifikacijų egzaminus, dalyvavo mokymuose, padedančiuose pasiruošti egzaminų laikymui ir mano, kad su sertifikavimu susiję mokymai turėjo teigiamą poveikį jų karjerai. 2021 value of IT certification
 • Nesimokymo kaina yra per didelė – lėtas įmonės augimas, nuolat vėluojantys ir biudžetus viršijantys projektai ir neišnaudotas darbuotojų potencialas.

Kodėl BKA?

 • BKA profesionalų komanda dirba tam, kad suteiktų jums tarptautinio lygio IT mokymosi ir sertifikavimosi galimybes Lietuvoje.
 • Mokymus veda aukščiausio lygio specialistai – praktikai.
 • Mokymasis patyrusio praktiko vedamuose kursuose duoda geresnius rezultatus, nei savarankiškas mokymasis. Lektorių vedami kursai, klasėje ar nuotoliniu būdu, pasižymi interaktyvumu, informacija pateikiama nuosekliai ir struktūrizuotai, pasitelkiant realias situacijas bei pavyzdžius. Profesionalūs lektoriai geba išlaikyti grupės įsitraukimą ir motyvaciją visų mokymų metu, kas būna sunku savarankiškai mokantis.
 • BKA mokymai naudingi tiems, kurie siekia gerai įvaldyti pasaulyje pripažintas IT valdymo metodikas, praktikas bei naujausias technologijas.
 • BKA – rimtas ir patyręs mokymo ir sertifikavimo partneris. Vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjome ugdyti IT specialistus ir šioje srityje sėkmingai veikiame nuo 1998 metų.
 • IT sertifikatų ir sertifikuotų mokymų poreikis, vertė ir nauda sparčiai auga. BKA mokymai padės jums greitai ir efektyviai pasiruošti IT sertifikacijų egzaminams. Net 90% BKA organizuojamų mokymų ruošia tarptautinėms IT sertifikacijoms, o 10 % sudaro autoriniai BKA mokymai, kuriuos paruošėme specialiai pagal įmonių poreikį.
 • Nuolat atnaujiname mokymų programas, diegiame naujas bei suteikiame vis daugiau sertifikavimosi galimybių tam, kad Lietuvos įmonės gebėtų sparčiau augti ir sėkmingai konkuruoti pasaulinėje rinkoje.
 • Esame Microsoft ir CompTIA mokymų partneris, Pearson Vue testavimo partneris, bei vienintelis Lietuvoje PeopleCert ir iSQI programų partneris.
 • Turime ilgametę ir išskirtinę ITIL mokymų ir sertifikavimo patirtį Lietuvoje.

Kodėl verta sertifikuotis?

Šiandien IT sertifikatai laikomi vertingu pasiekimu TECH srityje. Tai didžiulis požiūrio pokytis per dešimtmetį. Specialistų skaičius, kurie mokėsi, siekdami sertifikatų, per šį laiką išaugo 5 kartus, o turinčių bent vieną  IT sertifikatą – daugiau nei dvigubai, ir beveik 70% jų šiandien jau  turi daugiau nei vieną IT srities sertifikatą. IT Certifications: 5 New Realities

Skaitmeninė transformacija – pačiame įkarštyje, technologijos sparčiai keičiasi, rinka globalėja, konkurencija jau praradusi teritorines ribas, tarptautiniai projektai reikalauja išmanyti geriausias pasaulines IT valdymo metodikas ir naujausias technologijas. Tam, kad sėkmingai atremtų šiuos iššūkius, profesionalai nuolat žiūri į priekį, planuodami tolesnes mokymosi ir sertifikavimosi galimybes.

Suprantame, kad dirbant IT, patirtis yra svarbiausia, tačiau IT sertifikatai gali sukurti papildomą pridėtinę vertę. Sertifikatas nėra tik popierinis pažymėjimas, jis įrodo jūsų pastangas nuolatos tobulėti bei siekį išmanyti technologijas aukščiausiame lygyje. Tad mokymosi kursuose įgytų žinių nauda žengia koja kojon su siekiu įgyti tarptautiniu mastu pripažįstamas IT sertifikacijas. Kaip ir daugelio profesinių pažymėjimų atveju, sunku tiksliai apskaičiuoti IT sertifikato atsiperkamumo vertę, tačiau yra daugybė priežasčių, kodėl verta siekti IT sertifikacijų ir tai daryti apsimoka tiek įmonėms, tiek specialistams, sužinokite daugiau. Tai įrodo ir kasmet didėjantis sertifikuotų IT specialistų skaičius industrijoje ir auganti IT sertifikatų vertė. IT Certifications: 5 New Realities

Kokybės ir aplinkosaugos politika

UAB “Baltijos kompiuterių akademija“ teikia pažangias IT specialistų ir vadybinio personalo kompetencijos ugdymo ir sertifikavimo programas, parengtas pagal pasaulyje pripažintų kompanijų  metodikas bei autorinius kursus ir e-mokymo medžiagą.

UAB “Baltijos kompiuterių akademija“organizuodama IT specialistų ir vadybinio personalo mokymus bei sertifikavimą siekia, kad įmonės veikla ir paslaugos:

 1. Atitiktų suinteresuotų šalių poreikius ir lūkesčius,
 2. Būtų teikiamos naudojant naujausią mokymų medžiagą, įrangą bei priemones,
 3. Būtų teikiamos aukščiausios kvalifikacijos specialistų,
 4. Atitiktų LST EN ISO 9001:2015, LST EN ISO 14001:2015 kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos standartų reikalavimus,
 5. Būtų valdomos rizikos, taikomos priemonės, sudaromi veiksmų planai veiklai ir procesams gerinti,
 6. Atitiktų teisės aktus, standartus ir būtų laikomasi įsipareigojimų visuose įmonės lygmenyse,
 7. Būtų vykdomas aplinkos apsaugos aspektų reikšmingumo valdymas,
 8. Būtų atliekamas aplinkosaugos veiksmingumo gerinimas, taršos prevencija;
 9. Būtų užtikrinamas nuolatinis vadybos sistemos rezultatyvumo didinimas, gerinimas.

UAB “Baltijos kompiuterių akademija“  sistemingai gerina savo veiklą remiantis pasiektais rezultatais, klientų bei suinteresutų šalių grįžtamojo ryšio atsiliepimais.