Baltijos Kompiuterių Akademija
Neradai norimų mokymų - susisiek! Mob. tel. +37067579127 arba el. p. mokymai@bka.lt
BKA-web-vizualas
Copy of Baneris new web (8)
ą
Copy of Baneris new web (7)

Naujos finansuojamos mokymų programos!

Rinkis mokymus čia

Upgrade Yourself!

Gegužės tvarkaraštis

Naujiena! Pasirinkite sau patogų mokymosi laiką ir vietą.

Sužinok daugiau

Profesionalūs IT mokymai. VERSLUI

IT sauga ir auditas

Informacija – organizacijos varomoji jėga. Kad ji kuo labiau pasitarnautų, svarbu parengti informacijos saugos programą, suderinta su veiklos tikslais ir padėtų išvengti rizikos. Norint tobulinti įmonės veiklą, vien techninių priemonių nepakanka. Sėkmingą organizacijos darbą gali užtikrinti patyrę informacijos saugos valdymo specialistai, kurie turi vadovavimo ir saugos valdymo patirties.

Kurse “IT sauga. Pasirengimas CompTIA Security+ atestacijai” nagrinėjama kaip užtikrinti infrastruktūros ir komunikacijos saugumą. Šie mokymai skirti kompiuterių priežiūros analitikams, programų kūrėjams, apskaitos, pardavimo, produktų kūrimo ir rinkodaros vadovams.

CISM (Certified Infromation Security Manager) programa yra sukurta patyrusiems informacijos saugos vadybininkams, vadovams, konsultantams bei darbuotojams, tiesiogiai atsakingiems už informacijos saugos valdymą organizacijoje. Ši programa yra tiems, kas kuria, valdo, prižiūri ar vertina informacijos saugą. Kursas pagrįstas tarptautinėmis praktikomis ir standartais.

CISA (Certified Information Systems Auditor) – tai profesinis laipsnis, suteikiamas itin didelę patirtį turintiems IS valdymo ir audito srities profesionalams. CISA programa – vienintelė sertifikavimo programa, skirta vien IT auditui, valdymui ir saugai. Plačiai pripažįstamą ir itin vertinamą CISA sertifikatą yra gavę daugiau kaip 48 tūkst. specialistų visame pasaulyje.

„IS sauga pagal CISSP sertifikacijos reikalavimus“ – intensyvūs 5 dienų mokymai IS saugos specialistams padės pasiruošti CISSP sertifikacijos egzaminui. Kurso metu bus analizuojamos saugumo sritys, tokios kaip: rizikos valdymas, debesų kompiuterija, mobiliųjų įrenginių sauga, programų vystymo saugumas ir kt.

„IS sauga pagal SSCP® sertifikacijos reikalavimus” – Intensyvūs 4 dienų kursai. Kursų metu bus analizuojamos tokios sritys kaip: prieigos kontrolė, saugumo operacijos ir administravimas, rizikos nustatymas, stebėjimas ir analizė, reagavimas į incidentus ir jų atkūrimas, kriptografija, tinklų ir ryšių sauga, sistemų ir programų saugumas.