Copy of Baneris new web (7)
Copy of Baneris new web (8)

Profesionalūs IT mokymai. VERSLUI

Lapkritis – tinkamas metas mokytis!

Lapkričio tvarkaraštis

Vilniuje įvyko pirmieji HFI mokymai!

Gruodžio 9-11 dienomis Vilniuje pirmą kartą vyko tarptautinės kompanijos HFI (Human Factors International) mokymai „User-Centered Analysis and Conceptual Design„. Žinias mokymuose gilino 20 specialistų iš privataus ir valstybinio sektoriaus įmonių, tarp jų vartotojo sąsajos dizaineriai, projektuotojai, analitikai, testuotojai bei projektų vadovai.

Trijų dienų intensyvius mokymus vedė HFI lektorius, daugiau kaip 8 metų praktinę patirtį su vartotojo sąsajos projektais turintis, David Bell. Kurso dalyviai lektorių itin teigiamai įvertino bei gyrė už profesionalumą, eksperto žinias ir charizmą. Kurso metu netrūko praktinių užduočių, kurios atliekamos individualiai ir grupėse, buvo ne tik naudingos, bet ir žaismingos.

Daliai dalyvių šie mokymai buvo žingsnelis link CUA (Certified Usability Analyst) sertifikacijos, kuri pasaulyje pripažįstama kaip vartotojo sąsajos eksperto žinių įvertinimas.

2015 metais bus renkama grupė į dar vienus HFI mokymus „The Science and Art of Effective Web and Application Design„. Preliminariai planuojame, kad mokymai vyks balandžio mėn.* Kviečiame nepraleisti progos ir registruotis!

Susisiekite su mumis tel. 8 5 2780502 arba el. paštu mokymai@bka.lt


* Data gali keistis.