Baltijos Kompiuterių Akademija
BKA-web-vizualas
Copy of Baneris new web (8)
ą
Copy of Baneris new web (7)

Naujos finansuojamos mokymų programos!

Rinkis mokymus čia

Upgrade Yourself!

Balandžio tvarkaraštis

Naujiena! Pasirinkite sau patogų mokymosi laiką ir vietą.

Sužinok daugiau

Profesionalūs IT mokymai. VERSLUI

Susipažinkite su Microsoft Azure sertifikacijomis!

Debesų kompiuterija greičiausiai auganti technologijų sritis, todėl Microsoft Azure sertifikuoti specialistai yra ypač vertinami rinkoje. Po Microsoft Azure sertifikacijų sritimi galime rasti sertifikatus tinkamus Azure administratoriams, programuotojams bei specialistams dirbantiems su dirbtiniu intelektu ir duomenimis. Tuo pačiu yra sertifikatų, kurie aktualūs visiems išvardintų krypčių profesionalams. Čia iš arčiau apžvelgsime Microsoft Azure sertifikatus ir nurodysime, kurie tinkamiausi jūsų darbo rolei.

Azure sertifikatai sistemų administratoriams

Šioje skiltyje aptariami sertifikatai aktualūs IT profesionalams, kurie nori įrodyti savo įgūdžius kuriant, diegiant ir valdant vietinius, hibridinius ar debesų kompiuterijos infrastruktūros sprendimus.

Azure Administrator associate sertifikatas yra tinkamas tiems specialistams, kurie administruoja, diegia ir tvarko azure aplinką, įskaitant saugos aspektus. Tai puikus atspirties taškas siekiant kitų Azure sertifikatų skirtų administratoriams.

Visuose Azure sertifikatuose kalbama apie saugos užtikrinimą, tačiau Azure Security Engineer Associate yra gilus pasinėrimas į saugumą. Sertifikatas yra aktualus visiems dirbantiems su saugumo kontrole ir grėsmių apsaugos diegimu, tapatybės prieigos valdymu bei duomenų, programų ir tinklų apsauga debesų ir hibridinėse aplinkose.

Specializuotas sertifikatas Azure for SAP Workloads Specialty puikiai tinka SAP architektams turintiems didelę patirtį kuriant, diegiant, perkeliant ir valdant SAP sprendimus Azure aplinkoje.

Ar esate ekspertas dirbantis su žmonėmis, procesais ir technologijomis, besirūpinantis nuolatiniu IS tobulinimu?  Tuomet DevOps Engineer Expert sertifikatas yra būtent jums. Norit siekti šio sertifikato iš pradžių reikia įgyti Azure Administrator associate arba Azure Developer Associate sertifikatą.

Azure Solutions Architect Expert tinkamas specialistams, kuriantiems visapusiškus Azure sprendimus apimančius infrastruktūrą, programas ir duomenis. Ši sertifikacija tinkama aukšto lygio administratoriams, programuotojams ir duomenų specialistams.

Azure sertifikatai programuotojams

Jeigu jūsų siekis kurti geriausias aplikacijas, jums tiks šios Microsoft Azure sertifikacijos.

Azure Developer Associate sertifikatas patvirtins jūsų įgūdžius projektuojant, kuriant, testuojant ir prižiūrint debesų programas bei paslaugas.

Azure IoT Developer Specialty sertifikatas aktualus tiems, kurie diegia, optimizuoja ir valdo Azure daiktų interneto sprendimus. Taip pat tiems, kurie apdoroja ir valdo įrenginių surinktus duomenis.

Azure AI Engineer Associate sertifikatas tinka tiek programuotojams tiek duomenų ir dirbtinio intelekto profesionalams. Šis sertifikatas patvirtina įgūdžius, reikalingus dirbtinio intelekto galimybėms įdiegti programose.

Anksčiau aptarti DevOps Engineer Expert ir Azure Solutions Architect Expert sertifikatai taip pat tinkami ir programuotojams.

Azure sertifikatai duomenų ir dirbtinio intelekto specialistams

Šioje skiltyje aptariami sertifikatai patvirtins jūsų įgūdžius palaikyti programas ir infrastruktūrą naudojant duomenis ir analizę.

Azure Database Administrator Associate tinkamas tiems, kurie planuoja, įgyvendina, optimizuoja ir valdo hibridinius ir debesų duomenų platformos sprendimus, naudojant Microsoft SQL server ir Azure duomenų paslaugas.

Azure Data Engineer Associate patvirtins jūsų gebėjimus kurti, įgyvendinti duomenų valdymo sprendimus. Taip pat gebėjimą stebėti saugumą ir privatumą naudojant Azure duomenų paketą.

Data Analyst Associate patvirtins įgūdžius, reikalingus duomenims paruošti, modeliuoti, vizualizuoti ir analizuoti naudojant Microsoft Power BI.

Azure Data Scientist Associate sertifikatas tinkamas tiems, kurie kuria ir naudoja mašininio mokymosi modelius su Azure. Šis sertifikatas nėra skirtas įrodyti, kad esate duomenų mokslininkas, bet parodyti, kad galite pritaikyti duomenų mokslą naudodami Azure.

Anksčiau aptarti Azure AI Engineer Associate bei Azure Solutions Architect Expert sertifikatai puikiai tiks duomenų bei dirbtinio intelekto profesionalams.

Azure pagrindų sertifikatai

Jeigu Jūs tik pradeda dirbti su debesimis arba Azure, rekomenduojame pasidomėti Azure Fundamentals sertifikacija. Šį sertifikatą galite naudoti, kaip pasirengimą kitiems Azure sertifikatams, tačiau tai nėra būtina sąlyga.

Jeigu pradedate susipažinimą su dirbtinio intelekto pasauliu, nepraleiskite Azure AI Fundamentals. Norint laikyti šį egzaminą nereikia būti techniniu specialistu. Užtenka turėti bendrų programavimo žinių.

Azure Data Fundamentals sertifikatas padeda įrodyti žinias apie pagrindines duomenų sąvokas ir jų pritaikymą naudojant Azure duomenų paslaugas.

Pasiruoškite Azure sertifikacijoms su BKA

Tikime, kad šis Azure sertifikatų pristatymas padės pasirinkti tinkamą sertifikacijų kelią Jūsų darbo rolei. Tuo pačiu norime priminti, kad BKA gali padėti pasiruošti sertifikacijų egzaminams bei gilinant savo kompetencijas Microsoft technologijų srityje. Susipažinkite su BKA siūlomais Microsoft mokymais čia.

P.S. Microsoft nuolat atnaujina ir kuria naujas sertfikacijas, tad jų sąrašas nuolat pildosi.