Baltijos Kompiuterių Akademija
BKA-web-vizualas
Copy of Baneris new web (8)
ą
Copy of Baneris new web (7)

Naujos finansuojamos mokymų programos!

Rinkis mokymus čia

Upgrade Yourself!

Balandžio tvarkaraštis

Naujiena! Pasirinkite sau patogų mokymosi laiką ir vietą.

Sužinok daugiau

Profesionalūs IT mokymai. VERSLUI

Startuoja vakariniai kursai! Trumpi,praktiniai, efektyvūs ir už mažą kainą!

Taip, vasara iš pirmo įspūdžio neatrodo kaip tinkamas metas mokytis! Kitavertus, ilgesnius vakarus galima paskirti ne tik poilsiui ir pramogoms, bet ir naudingom žiniom įgyti, ką jau galbūt seniai planavot, bet laiko neatsirado…

Taigi birželio-rugpjūčio vakarais kviečiame į trumpus, praktinius, efektyvius mokymus su lektore Svetlana Luneva, kuri puikiai sugeba paprastai paaiškinti sudėtingus dalykus.

Ko mokysimės?

Norintiems pagilinti darbo su Microsoft Outlook ir Excel žinias:

Veiklos analizės ir projektų valdymo sričių naujokams:

Kada vyks?

Kursai vyks visą vasarą, artimiausi liepos mėn. Dėl konkrečių datų spauskite nuorodas aukščiau arba susisiekite su mumis el.paštu mokymai@bka.lt. Visi kursai, išskyrus MS Outlook mokymus, trunka 16 akademinių valandų, kurias patogiai išdėstysim į 4 vakarinius užsiėmimus. 8 akad. val. kursas truks 2 vakarus.

Kas dėstys?

Svetlana Luneva. Lektorė baigusi informacijos technologijų studijas ir karjerą pradėjusi programavimo srityje, jau beveik 10 metų dirba sistemų analitike bei dalyvauja projektuose Product Owner rolėje. Turi daug patirties dirbant su didelėmis viešojo sektoriaus organizacijomis projektuojant ir palaikant informacines sistemas. Svetlana puikiai išmano visas Microsoft Office (Excel, Outlook ir kt.) subtilybes, veda mokymus, konsultuoja, specializuojasi kuriant integracijos sprendimus ir sugeba paprastai paaiškinti sudėtingus dalykus.

Turit klausimų? Mielai atsakysim telefonu 8 5 2780502, 8 5 2780506 arba el.paštu mokymai@bka.lt

Neatidėliokit naujų žinių rudeniui, pradedam dabar! 🙂