Baltijos Kompiuterių Akademija
Neradai norimų mokymų - susisiek! Mob. tel. +37067579127 arba el. p. mokymai@bka.lt
BKA-web-vizualas
Copy of Baneris new web (8)
ą
Copy of Baneris new web (7)

Naujos finansuojamos mokymų programos!

Rinkis mokymus čia

Upgrade Yourself!

Gegužės tvarkaraštis

Naujiena! Pasirinkite sau patogų mokymosi laiką ir vietą.

Sužinok daugiau

Profesionalūs IT mokymai. VERSLUI

Prienų rajono savivaldybės pedagogų mokymai

Vietinės ir regioninės valdžios bei jos institucijų administracinių ir viešųjų paslaugų teikimo gebėjimų stiprinimas

Paprojekto pavadinimas „Prienų rajono savivaldybės pedagogų administracinių ir viešųjų paslaugų teikimo gebėjimų stiprinimas”

Projekto aktualumas

IT kompetencijų trūkumas stabdo pedagogų įsitraukimą į aktyvią švietimo įstaigų veiklą. Pedagoginių studijų metu įgytų žinių nepakanka norint mokyklose pritaikyti modernias ugdymo programas, įdiegti naujus mokymosi metodus ir būdus, organizuoti mokymo procesą, užmegzti ir palaikyti ryšius su užsienio partneriais, aktyviai įsitraukti į tarptautinių bendradarbiavimo projektų bei programų veiklą. Ši problema ypač aktuali specialistams dirbantiems pedagoginį darbą periferiniuose šalies rajonuose, ypač vidutinio ir vyresnio amžiaus asmenims. Kvalifikacijos lygio kėlimas bei perkvalifikavimas yra viena iš priemonių, galinčių padėti daliai mokytojų ne tik išvengti bedarbystės ir kartu gerinti Prienų rajone teikiamas švietimo paslaugas.

Tiesioginių šio paprojekto naudos gavėjų skaičius buvo 200 Prienų rajono pedagogų, tačiau neišvengiamai naudą pajuto ir visa mokyklos bendruomenė per dalyvavimą programose ir projektuose, kurių pagausėjo įgyvendinus šio projekto veiklas.

Iš čia kilo ir pagrindinis tikslas – užtikrinti Prienų rajono vidutinio ir vyresnio amžiaus mokytojams galimybę įgyti papildomų žinių ir įgūdžių, kurie leistų lanksčiau prisitaikyti prie greitai kintančių gyvenimo ir darbo sąlygų; padidinti Prienų rajono vidutinio ir vyresnio amžiaus mokytojų kompetenciją žinių visuomenei imliose srityse.

Pagrindinė paprojekčio veikla

Mokymų organizavimas ir vykdymas projektų valdymo, vadybos, kompiuterinio raštingumo ir kitose srityse.

Pasiekimai

Pravestų mokymo programų trukmė – 2264 ak. val. Iš viso per 10 mėnesių apmokyta 200 Prienų rajono mokyklų darbuotojų, suteikiant jiems apie 485 kursų baigimo pažymėjimus.

Projekto įgyvendinimo vieta

Prienų rajono savivaldybė