Baltijos Kompiuterių Akademija
Neradai norimų mokymų - susisiek! Mob. tel. +37067579127 arba el. p. mokymai@bka.lt
BKA-web-vizualas
Copy of Baneris new web (8)
ą
Copy of Baneris new web (7)

Naujos finansuojamos mokymų programos!

Rinkis mokymus čia

Upgrade Yourself!

Gegužės tvarkaraštis

Naujiena! Pasirinkite sau patogų mokymosi laiką ir vietą.

Sužinok daugiau

Profesionalūs IT mokymai. VERSLUI

Kviečiame į konferenciją „Verslo procesų valdymo praktika”

Kviečiame Jus dalyvauti BKA partnerių „No Magic Europe” organizuojamą jubiliejinę, 5-ąją konferenciją Verslo Procesų Valdymo Praktika (VPVP / BPM in Practice 2014), kuri nuo 2013 metų yra tarptautinės iniciatyvos BPM in Practice dalis. Konferencija vyks spalio 14 d. Vilniuje, Litexpo parodų ir kongresų centre.

Jums, BKA klientams ir partneriams, taikoma speciali nuolaida dalyvio mokesčiui, kuria galite pasinaudoti iki rugsėjo 22 dienos. Dalyvio mokestis Jums – 429 Lt (be PVM). Registruojantis nurodykite nuolaidos kodą BKABPMP14.

Į konferenciją atvyks charizmatiškasis įmonių architektūros bei investicijų ekspertas bei pripažintas pranešėjas Chris Potts. Be savo tiesioginės veiklos Chris Potts yra ir pirmosios pasaulyje verslo romanų trilogijos autorius.

Konferenciją pradėsime Chris Potts pranešimu apie tai, kad, pasikeistus verslo aplinkai, turime žiūrėti į įmonę ir joje vykstančius procesus ne apsiribodami įmonės sienomis, bet kaip į visumą, apjungiančią pačią įmonę, procesus ar paslaugas „debesyje“, „outsourcing‘ą“, tiekėjus bei kitas susijusias kompanijas ar organizacijas.

VPVP/ BPM in Practice 2014 vyks dvi lygiagrečios pranešimų sesijos trimis temomis:

  • „Verslo procesai – IT projektų (ne)sėkmės priežastis“, kurios metu pranešimus skaitys Avia Solutions Group, Columbus Lietuva, Inntec bei XRM Systems atstovai. Visi jie yra dirbę ne su vienu verslo procesų valdymo projektu, tad gali kompetentingai pasisakyti apie tai, ar nupirkti IT sprendimai sprendžia iškilusias priežastis ir kodėl dalis verslo procesų pertvarkos projektų nepavyksta. Taip pat bus pagrįstas arba paneigtas teiginys, kad IT sprendimai ne tik kad nepadeda, bet ir trukdo sėkmingai įmonės veiklai;
  • „Verslo procesų tobulinimas: renovuoti ar inovuoti“, kurios metu Maxima bei No Magic Europe atstovai pristatys pokyčius bei inovacijas verslo procesuose ir aptars šių pokyčių įtakojamas sritis;
  • „Verslo procesai – įrankis strategijos įgyvendinimui“, kurios metu pranešėjai iš Kauno technologijos universiteto bei LEAN Mokyklos pristatys verslo procesus kaip įrankį, leidžiantį įgyvendinti įmonės ar organizacijos tikslus. Konferenciją užbaigs diskusijų sesija, kurios dalyviai kartu su visais konferencijos dalyviais diskutuos tema „kaip įgyvendinti verslo procesų valdymą Lietuvos organizacijose?“Visą konferencijos programą bei pranešėjų ir pranešimų aprašymus rasite konferencijos svetainėje.

Visą konferencijos programą bei pranešėjų ir pranešimų aprašymus rasite konferencijos svetainėje.

Nepraleiskite puikios progos susitikti su Lietuvos verslo procesų valdymo praktikais, susipažinti su naujausiomis verslo procesų valdymo srities tendencijomis bei išgirsti Lietuvos ir užsienio organizacijų patirtį dirbant su verslo procesais!

Konferencijos dalyvių skaičius ribotas, tad kviečiame registruotis nedelsiant.

—–

Konferencijos svetainė: www.bpmpractice.lt
Konferenciją organizuoja No Magic Europe, UAB, www.nomagic.lt