Baltijos Kompiuterių Akademija
Neradai norimų mokymų - susisiek! Mob. tel. +37067579127 arba el. p. mokymai@bka.lt
BKA-web-vizualas
Copy of Baneris new web (8)
ą
Copy of Baneris new web (7)

Naujos finansuojamos mokymų programos!

Rinkis mokymus čia

Upgrade Yourself!

Birželio tvarkaraštis

Naujiena! Pasirinkite sau patogų mokymosi laiką ir vietą.

Sužinok daugiau

Profesionalūs IT mokymai. VERSLUI

Kodėl testuotojams rinktis ISTQB® sertifikatus ir mokymus?

ISTQB® (The International Software Testing Qualifications Board) tai – pasaulyje pirmaujanti organizacija, kurianti sertifikacijų programas PĮ testuotojams. Kiekvienai IT organizacijai svarbu turėti aukštos kvalifikacijos testuotojus. Jie užtikrina, kad kuriamos programos būtų patikimos ir aukštos kokybės. ISTQB sertifikatus įgiję specialistai – ypač vertinami, nes geba dirbti pagal aukštus ISTQB testavimo standartus, jų įgūdžiai paremti universaliomis geriausiomis praktikomis, todėl yra plačiai pritaikomi.

ISTQB sertifikatai ir mokymai:

 • Aukštos kokybės. Visas programas rengia ir prižiūri aukščiausio lygio testavimo specialistai tiek iš akademinės bendruomenės, tiek iš IT verslo pramonės.
 • Visuotinai pripažįstami. ISTQB sertifikatai vertinami visame pasaulyje.
 • Kuria bendrinę kalbą. ISTQB žodynėlyje pateikiamos bendros testuotojų naudojamos sąvokos.
 • Nepriklausomi. Ne pelno siekiantis ISTQB pobūdis užtikrina, kad mokymų ir sertifikavimo programos neatstovautų konkrečiai metodikai ar technologijai, ir remiasi geriausiomis praktikomis.
 • Nuolat tobulinami. Siekiant patenkinti verslo organizacijų poreikius ir neatsilikti nuo vystymosi, ISTQB mokymų programos yra nuolat vystomos ir tobulinamos.
 • Suteikia profesionalo statusą. Sertifikacijos suteikia pranašumų specialistams ir organizacijoms užtikrinant, kad testavimo praktika atitinka aukštus standartus.

ISTQB sertifikatų nauda specialistams ir organizacijoms

ISTQB – tampa tarptautiniu standartu programinės įrangos testavimo sertifikavimo srityje. Nesvarbu, ar esate pradedantis specialistas, ar daugelį metų dirbate PĮ testavimo srityje, įgytas ISTQB sertifikatas parodo, kad:

 • turite aukščiausio lygio testavimo įgūdžius, kurie pripažįstami visame pasaulyje;
 • siekiate profesionalumo savo darbe;
 • esate patikimas darbuotojas.

Organizacijos turinčios ISTQB sertifikuotus specialistus gali turėti konkurencinį pranašumą, nes:

 • jų kuriamos programos patikimesnės, nes testuotojai naudoja efektyvias ir ekonomiškas testavimo praktikas.
 • darbuotojų turimi ISTQB sertifikatai gali didina organizacijos prekės ženklo vertę.

Pasiruoškite ISTQB egzaminams BKA mokymuose

2019 m. Global Knowledge vykdyta apklausa atskleidė, kad net 93 proc. apklaustų IT vadovų mano, kad sertifikuotas komandos narys sukuria pridėtinę vertę, viršijančią sertifikavimo kainą. Tam, kad sertifikacijų egzaminams pasiruoštumėte efektyviai ir tinkamai, kviečiame dalyvauti šiuose ISTQB mokymuose:

ISTQB Foundation level mokymai suteikia pagrindines žinias ir įgūdžius reikalingus dirbti testavimo srityje. Mokymuose dalyviai sužinos, kaip taikyti testavimo principus, kaip kontroliuoti savo testavimo veiklą ir kita. Mokymai padės pasiruošti ISTQB foundation level sertifikacijos egzaminui. Daugiau apie mokymus>>>

Agile Tester ISTQB – tai naujas požiūris į programinės įrangos testavimą, kuriame laikomasi Agile programinės įrangos kūrimo principų. Šis kursas suteiks žinių, kurios padės pasiekti aukštų rezultatų Agile projektuose, taip pat padės pasiruošti Agile Tester ISTQB sertifikacijos egzaminui. Daugiau apie mokymus>>>

ISTQB Advanced Test Manager mokymuose palčiai apžvelgiamos testavimo technikos ir metodai.  Kursas daugiausia dėmesio skiria pagrindinėms testų valdymo sritims tokioms, kaip  – testavimo procesai, testų valdymas, standartų ir testų tobulinimo procesas, defektų valdymas, testavimo įrankiai ir automatizacija, incidentų valdymas ir kt. Mokymai padės pasiruošti ISTQB advanced test manager sertifikacijos egzaminui. Daugiau apie mokymus