Copy of Baneris new web (7)
Copy of Baneris new web (8)

Profesionalūs IT mokymai. VERSLUI

Lapkritis – tinkamas metas mokytis!

Lapkričio tvarkaraštis

Birželio 3 d. išbandykite Agile projektų valdymo žaidimą Kinshasa!

Išskirtinis nuotykis valdant projektą Agile būdu!

Džiaugiamės pristatydami naująjį agile projektų valdymo požiūriu paremtą simuliacinį žaidimą Kinshasa – Agile African Adventure!

Tai 1 dienos mokymai, kurie puikiai tinka ir vidiniams Jūsų įmonės mokymams, tačiau jau netrukus, birželio 3 d., pakviesime Jus išbandyti šio žaidimo pusdienio versiją ir suprasti, kaip smagu mokytis žaidžiant!

Pagrindinis žaidimo tikslas – suprasti kaip valdyti projektą agile būdu. Simuliacija „įkvėpta” agile požiūrio ir remiasi AgilePM metodologija. Žaidimo metu dalyviai vykdo projektą keliaudami per Vakarų Afriką.
Žaidimo esmė – įveikti kelią, kurio pradžios ir finišo koordinatės yra duotos, o tarpinius taškus komandos žaidėjai turi pasirinkti patys pagal žaidimo taisykles. Projekto užduotis reikia įveikti per ribotą laiką. Simuliacija pristato kaip dirbama agile būdu ir aiškina bendradarbiavimo komandoje būtinybę. Žaidimo komandos pačios priims visus sprendimus dėl kelionės maršruto, įrangos bei reaguos į įvairius atsitikimus. Jos taip pat turės prisiimti atsakomybę už priimtus sprendimus.

Simuliacija apima šiuos pagrindinius AgilePM elementus: bendradarbiavimas, planavimas (tinkamas agile projektams), sprendimų priėmimas komandoje, timeboxing, MoSCoW prioritisation.

Kam aktualu? Visiems projektų valdymo grupės nariams. Žaidimo aktualumą ir naudą pajaus visi. Net ir tie, kurie neturi jokių teorinių projektų valdymo žinių.

Birželio 3 dieną kviečiame sudalyvauti žaidimo mini pristatyme (vyks anglų k.)!

Kinshasa - simuliacinis žaidimas pagal Agile projektų valdymo metodiką