Copy of Baneris new web (7)
Copy of Baneris new web (8)

Profesionalūs IT mokymai. VERSLUI

Lapkritis – tinkamas metas mokytis!

Lapkričio tvarkaraštis

Pearson VUE

Testų laikymo tvarka

Tikslų galimų testų sąrašą rasite Pearson VUE tinklalapyje.

Registruotis galima keliais būdais – užpildyti registracijos formą Registruotis testui arba savarankiškai registruotis per Pearson VUE svetainę.

  • Testuotis priimame kiekvieną antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį.
  • Būtina išankstinė registracija bent prieš 3 darbo dienas iki pageidaujamos datos.
  • Apie tai, ar Jūsų pasirinkta data ir laikas yra laisvi, Jums pranešime el. paštu per 1 darbo dieną.
  • Registruojantis, prašome nurodyti tikslų testo pavadinimą ir kodą. Už pateiktos informacijos tikslumą atsako pats vartotojas.
  • Gavę Jūsų registracijos formą, el. paštu išsiųsime išankstinio apmokėjimo sąskaitą, o gavę apmokėjimą – užregistruosime.
  • Atšaukti testą arba pakeisti laikymo datą ir valandą galima, likus ne mažiau kaip 24 valandoms iki testo, informuojant el. paštu, adresu testai@bka.lt, arba tel.: +37065722115.

Testo laikymo dieną

Į testo laikymą rekomenduojama atvykti, likus 15 minučių iki paskirtos testo valandos. Atvykstant, būtina su savimi turėti du asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus (vienas jų – su nuotrauka ir parašu, kitas – tik su parašu).

Kviečiame pasižiūrėti trumpą Pearson Vue sukurtą klipą, kuriame parodoma, ko galite tikėtis, atvykdami laikyti testo. Atsakymai į daugelį kylančių klausimų apie testų laikymą pateikiami Pearson VUE tinklalapyje.

Testų kaina

Apie testų kainas galite pasiteirauti el. paštu testai@bka.lt. Rašydami užklausą, nurodykite testo kompaniją, kodą ir pavadinimą.

Jei iškiltų klausimų, kreipkitės nurodytais būdais – mielai Jums padėsime.