Naujienos

07-10

Socialinio verslumo platforma atvira mokymuisi! Kviečiame prisijungti!

Kviečiame visus susidomėjusius, prisijungti prie atviros nuotolinių mokymų platformos, kurioje susipažinsite su socialinio verslumo pagrindais ir projektų valdymo principais!

Apie projektą

BKA kartu su socialiniais partneriais ir mokymo centrais iš Lietuvos, Latvijos ir Italijos dalyvauja Europos sąjungos programos "Erasmus+" projekte "“Training material and programme for social and business entrepreneurial competence development by virtual learning methods for multinational and multicultural groups, and recognition and validation of the acquired competence” (No. 2017-1-LV01-KA204-035469).

Projekto tikslas - sukaupus socialinių organizacijų ir mokymo centrų patirtį ir žinias, sukurti modernią mokymo priemonę, kurią būtų lengva pritaikyti kiekvienai šaliai, o su IRT pagalba padėti skirtingo švietimo ir socialinio statuso migrantams ir pabėgėliams, suteikiant jiems pagrindines žinias apie verslo principus, verslo idėjos plėtrą ir taip paskatinti jų integraciją.


Šiuo metu mokymosi platforma "Socialinis verslumas ir projektų valdymas" jau atvira visiems norintiems sužinoti pagrindinius verslumo principus. Mokymosi platformoje rasite mokymo medžiagą ir kitus reikiamus įrankius savarankiškam mokymuisi. Keletas programos modulių (pavyzdžiui, “Mokesčiai” ir “Paramos galimybės”) yra pritaikyti pagal šalį: Italijai, Latvijai arba Lietuvai.


Sužinoti daugiau apie projektą bei sekti jo veiklas kviečiame Facebook tinkle adresu: www.facebook.com/forbusinessdevelopment


Pasiruošę pradėti mokytis? Apsilankykite projekto svetainėje: http://digital.bda.lv

Kilus klausimams dėl kurso medžiagos, kreipkitės el.paštu: sbepm@bda.lv

Sėkmės!