Pearson VUE

Testų laikymo tvarka

Tikslų galimų testų sąrašą rasite Pearson VUE tinklalapyje.

Registruotis galima keliais būdais – užpildyti registracijos formą Registruotis testui arba savarankiškai registruotis per Pearson VUE svetainę.

 

 

  • Testuotis priimame kiekvieną pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį 09:00 arba 14:00 val.
  • Būtina išankstinė registracija bent prieš 3 darbo dienas iki pageidaujamos datos.
  • Apie tai, ar Jūsų pasirinkta data ir laikas yra laisvi, Jums pranešime el. paštu per  1 darbo dieną.
  • Registruojantis prašome nurodyti tikslų testo pavadinimą ir kodą. Už pateiktos informacijos tikslumą atsako pats vartotojas.
  • Gavę Jūsų registracijos formą, el. paštu išsiųsime išankstinio apmokėjimo sąskaitą, o gavę apmokėjimą užregistruosime.
  • Atšaukti testą arba pakeisti laikymo datą ir valandą galima likus ne mažiau kaip 24 valandoms iki testo, informuojant el.paštu adresu testai@bka.lt arba tel.: 8 (5) 2780 500.
  • Registruotis galite ir patys tiesiogiai per Pearson VUE svetainę. Renkantis dieną ir laiką, sistema pasiūlys visus įmanomus variantus, tad galite užsiregistruoti nebūtinai 10 arba 14 valandomis. Apmokėjimas vykdomas kreditine kortele.

Testo laikymo dieną

Į testo laikymą rekomenduojama atvykti likus 15 minučių iki paskirtos testo valandos. Atvykstant būtina su savimi turėti du asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus (vienas jų – su nuotrauka ir parašu, kitas – tik su parašu).

Kviečiame pasižiūrėti trumpą Pearson Vue sukurtą klipą, kuriame parodoma, ko galite tikėtis atvykdami laikyti testo:


Atsakymai į daugelį kylančių klausimų apie testų laikymą pateikiami Pearson VUE tinklalapyje.

Testų kaina

Apie testų kainas galite pasiteirauti el. paštu testai@bka.lt. Rašydami užklausą nurodykite testo kompaniją, kodą ir pavadinimą.

Jei iškiltų klausimų, kreipkitės nurodytais būdais - mielai Jums padėsime.