Pearson VUE

Testų laikymo tvarka

Tikslų galimų testų sąrašą rasite Pearson VUE tinklalapyje.

Registruotis galima keliais būdais – užpildyti registracijos formą Registruotis testui arba savarankiškai registruotis per Pearson VUE svetainę.

 

 

  • Testuotis priimame kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 09:00 arba 14:00 val.
  • Būtina išankstinė registracija bent prieš 3 darbo dienas iki pageidaujamos datos.
  • Apie tai, ar Jūsų pasirinkta data ir laikas yra laisvi, Jums pranešime el. paštu per  1 darbo dieną.
  • Registruojantis prašome nurodyti tikslų testo pavadinimą ir kodą. Už pateiktos informacijos tikslumą atsako pats vartotojas.
  • Gavę Jūsų registracijos formą, el. paštu išsiųsime išankstinio apmokėjimo sąskaitą, o gavę apmokėjimą užregistruosime.
  • Atšaukti testą arba pakeisti laikymo datą ir valandą galima likus ne mažiau kaip 24 valandoms iki testo, informuojant el.paštu adresu testai@bka.lt arba tel.: 8 (5) 2780 500.
  • Registruotis galite ir patys tiesiogiai per Pearson VUE svetainę. Renkantis dieną ir laiką, sistema pasiūlys visus įmanomus variantus, tad galite užsiregistruoti nebūtinai 9 arba 14 valandomis. Apmokėjimas vykdomas kreditine kortele.

Testo laikymo dieną

Į testo laikymą rekomenduojama atvykti likus 15 minučių iki paskirtos testo valandos. Atvykstant būtina su savimi turėti du asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus (vienas jų – su nuotrauka ir parašu, kitas – tik su parašu).

Kviečiame pasižiūrėti trumpą Pearson Vue sukurtą klipą, kuriame parodoma, ko galite tikėtis atvykdami laikyti testo:


Atsakymai į daugelį kylančių klausimų apie testų laikymą pateikiami Pearson VUE tinklalapyje.

Testų kaina

Apie testų kainas galite pasiteirauti el. paštu testai@bka.lt. Rašydami užklausą nurodykite testo kompaniją, kodą ir pavadinimą.

Jei iškiltų klausimų, kreipkitės nurodytais būdais - mielai Jums padėsime.