Certified Usability Analyst (CUA)

Į vartotoją orientuota analizė yra sąsajos dizaino (Interface design), pagrindas. Suprasdami tikslius vartotojų reikalavimus, kūrėjai ir projektuotojai gali kurti efektyvų ir patogų programinės įrangos sąsajos dizainą.

Vartotojo sąsajos patogumas naudotis (Usability) tampa vis svarbesniu sėkmės veiksniu, tačiau daugelis kūrėjų neturi tam tinkamos kvalifikacijos. Dėl šios priežasties žinių tobulinimas patogumo naudotis srityje gali būti svarbus profesinis pranašumas.

Kaip įgyti šį pranašumą? Tapkite sertifikuotu HFI vartotojo sąsajos analitiku (HFI-Certified Usability Analyst (CUA)).

BKA pristato HFI (Human Factors International) kompanijos mokymų ciklą, su kuriuo pasiruošite CUA sertifikacijai. Mokymus ves autorizuoti HFI instruktoriai.

HFI-Sertifikuoti vartotojo sąsajos analitikai išmano tyrimais paremtus vartotojo sąsajų projektavimo principus, geba rinkti duomenis, atlikti užduočių analizę bei patogumo vartotojams testavimą, tiksliai nustatyti patogumo naudoti trūkumus ir problemas, pasiūlyti projektavimo sprendimus.

Kodėl verta tapti HFI sertifikuotu vartotojo sąsajos analitiku?

  • Būsite sertifikuotas pasaulyje pirmaujančios į vartotoją orientuoto projektavimo kompanijos;
  • Gebėsite pagerinti vartotojų pasitenkinimą įmonės produktais ir paslaugomis;
  • HFI sertifikatas padės Jums sulaukti pripažinimo profesinėje srityje ir kilti karjeros laiptais.

 

Kiekvienas asmuo siekiantis HFI-Vartotojo sąsajos analitiko sertifikato, laiko egzaminą, kuris įrodo pagrindinių į vartotoją orientuoto projektavimo principų išmanymą. Žemiau išvardinti HFI mokymai suteikia tvirtą šių žinių pagrindą.

Į vartotoją orientuota analizė yra intuityvios ir patogios naudoti programinės įrangos sąsajos dizaino pagrindas. Šiame kurse išmoksite naudotis vartotojų reikalavimų analizės metodais.

  • Practical Usability Testing (2 dienos)

Progresyvus testavimas yra itin svarbi į vartotoją orientuotos programos kūrimo dalis. Šio kurso metu suteikiamos praktinės žinios, kaip pritaikyti ir suderinti dizainą su vartotojo poreikiais, apribojimais, suvokimo modeliais ir kognityviniais stiliais.

Mokymų metu supažindinama su naujausiais pasiekimais vartotojo sąsajos patogumo tyrimuose bei sėkmingo vizualaus dizaino principais. Išmoksite kurti tinklalapius, kuriuose suderinami vartotojo sąsajos funkcionalumas ir vizualus patrauklumas.

  • Putting Research into Practice (2 dienos)

Kurso metu klausytojams pristatomos naujausios vartotojo sąsajos patogumo tyrimų apžvalgos bei praktiniai patarimai, kaip tai galima panaudoti savo asmeninėje profesinėje veikloje.


HFI kompanija organizuoja egzamino laikymą keletą kartų per metus. Egzaminas laikomas online ir trunka 4 valandas (tiems kandidatams, kuriems anglų kalba nėra gimtoji). Daugiau informacijos HFI svetainėje.

Egzamino kaina: 745EUR (be PVM)

Į kainą yra įskaičiuoti 2 bandymai laikyti egzaminą.

CUA egzamino apžvalga (.pdf)

Kaip pasiruošti CUA egzaminui?