Axure

Šiuolaikinės svetainės, interneto portalai ir aplikacijos tampa vis labiau kompleksiški ir interaktyvūs, o naudotojo patirtis ir patogumas tampa vienais svarbiausių faktorių. Norint įgyvendinti ir pademonstruoti kompleksišką dizaino idėją vadovams, programuotojams ir klientams, Jums reikia interaktyvaus prototipo.

Axure RP yra lyderis interaktyvių prototipų kūrimo srityje. Ją naudoja daugiau nei 30 000 profesionalų visame pasaulyje, komunikuoti dizaino idėjas, įgyvendinti naudotojo sąsajos koncepcijas ir detalius naudotojo sąsajos veikimo principus. Jei vis dar projektus derinate Word, PowerPoint, Visio, PhotoShop pagalba, tuomet Axure RP kaip tik Jums!

Su Axure RP galėsite greitai suprojektuoti interneto svetainės, informacinės sistemos arba mobiliosios aplikacijos interaktyvią naudotojo sąsają, nenaudojant programinio kodo. Gautą rezultatą galėsite eksportuoti į HTML formatą, kurį jūsų vidinės komandos atstovai arba klientai galės peržiūrėti naršyklėje ir pateikti grįžtamąjį ryšį.
Interaktyvūs prototipai – puikūs būdas pristatyti kuriamo produkto idėją, atlikti išankstinį patogumo vertinimą, bei suderinti funkcinius reikalavimus!

Kurso pavadinimas Trukmė Kaina Data ir registracija kursui
Naudotojo sąsajos projektavimas su Axure 2 dienos 600 EUR