VMware

Baltijos kompiuterių akademija pristato autorizuotus VMware mokymus.

Populiariausias VMware kursas yra VMware vSphere: Install, Configure, Manage (ICM). (versija VMware vSphere® 6.7) Tai 5 dienų mokymai, kurie paruošia sistemų administratorius ir inžinierius įdiegti ir valdyti virtualius duomenų centrus, remiantis VMware vSphere produktais. Baigę šiuos mokymus dalyviai gali laikyti VMware Certified Professional testą ir įgyti VCP-DV(DV = Datacenter Virtualization) sertifikatą.

VMware vSphere: Optimize and Scale tai sudėtingesnis 5 dienų kursas skirtas inžinieriams ir administratoriams. Mokymų metu nagrinėjami veiklos optimizavimas ir trikdžių šalinimas 4 IT grupėse - procesoriaus, atminties, tinklo ir duomenų bei pajėgumo sprendimų, kurie yra būdingi vSphere Enterprise Plus licencijai, pavyzdžiui, paskirstytojai, saugumo klasteriai t.t.

VMware vSphere: Design Workshop yra 3 dienų kursas skirtas sistemų architektams. Mokymų metu nagrinėjami vSphere infrastruktūros planavimo ir projektavimo procesai, analizuojamos geriausios praktikos ir projektavimo alternatyvos kuriant infrastruktūros projektus, kurie patenkintų  klientų poreikius, sumažintų rizikas ir atitiktų nustatytus apribojimus.

Mokymų dalyviams rekomenduojama išklausyti VMware vSphere ICM kursą prieš klausant sudėtingesnius Optimize and Scale ir Design Workshop mokymus. Tai nėra būtinas reikalavimas, tačiau norint pasiekti didžiausią mokymų efektyvumą dalyviams rekomenduojamas bazinis kursas arba atitinkama praktinė patirtis.

Kurso pavadinimas Trukmė Kaina Data ir registracija kursui
VMware vSphere: Install, Configure & Manage 5 dienos 1700 EUR 2021-05-03
VMware vSphere: Optimize and Scale 5 dienos 1700 EUR