Atsiskaitymas už mokymus su Microsoft SA kuponais

4 paprasti žingsniai, kaip už Microsoft mokymus atsiskaityti su Software Assurance (SA) kuponais

  1. Organizacijos tinkamumas. Organizacijos perkančios licencijuotą apdraustą (Software Assurance) Microsoft programinę įrangą yra tinkamos gauti kuponus - Microsoft Software Assurance Training Vouchers (SATVs).
  2. Aktyvavimas. Norint aktyvuoti organizacijos turimus kuponus, asmuo atsakingas už organizacijos mokymų vykdymą/kuponus turi prisijungti prie Microsoft Volume Licensing Services tinklalapio ir užregistruoti savo organizaciją. Taip visi turimi kuponai aktyvuosis ir bus paruošti naudojimui. Aktyvuoti kuponus reikia tik 1 kartą.
  3. Priskyrimas. Po aktyvavimo, atsakingas asmuo priskiria juos konkrečiam žmogui nurodant jo vardą pavardę, el. paštą ir dienų skaičių, kiek verti kuponai.
  4. Rezervavimas. Darbuotojas pasirinktame sertifikuotame Microsoft partnerio mokymų centre (Microsoft Certified Partner for Learning Solutions (Learning Solutions partner)) išsirenka norimus mokymus, pateikia reikiamą kupono informaciją ir užsiregistruoja.

    Galiojimo laikas. Priskirti kuponai galioja 180 d. po priskyrimo. Niekam nepriskirti organizacijos kuponai, pasibaigus bendram jų galiojimo laikui, pradings.
    Darbuotojo atsakomybės. Priskyrus kuponus darbuotojui, jis gauna el. laišką su detalia informacija (kodas, vertė, galiojimo pabaigos data ir pan.) ir turi panaudoti kuponus mokymams iki jų galiojimo pabaigos.


Daugiau informacijos rasite:

http://www.microsoft.com/learning/_silverlight/sa/satv/default.html

https://www.microsoft.com/learning/en-us/software-assurance-benefits.aspx