Microsoft IT specialistams

BKA yra sertifikuotas Microsoft mokymo sprendimų partneriu (angl. Microsoft Certified Partner for Learning Solutions). Teikiame Microsoft mokymų paslaugas. Sertifikuoto partnerio statusas užtikrina, kad BKA mokymo programos, įranga bei specialistų kvalifikacija atitinka nustatytus pasaulinius Microsoft įmonės reikalavimus.

Daugiau informcijos apie Microsoft sertifikacijas rasite čia Naujosios Role-based sertifikacijos, orientuotos į IT specialistų darbo roles. Šios sertifikacijos leidžia specialistams neatsilikti nuo technologijų ir verslo poreikių pokyčių, suteikia  galimybę tobulėti, įgyjant  žinių ir įgūdžių, būtinų  dirbant  dinamiškoje ir konkurencingoje debesų technologijų srityje.

Role-based sertifikacijos yra suskirstytos į keturias kryptis:

  • Azure
  • Modern Workplace
  • Business Applications
Role- based sertifikatai suskirstyti į tris skirtingus lygius:
  • Fundamentals
  • Associate
  • Expert

Fundamentals lygio sertifikatai

Skirti tiems, kurie žengia pirmuosius žingsnius IT srityje. Norint įgyti šio lygio sertifikatą nebūtina turėti išankstinės kvalifikacijos. Pasiruošimas serifikavimui sukuria tvirtą pagrindą, kuriuo galima remtis, gilinant savo žinias.

Associate lygio sertifikatai

Skirti tiems, kurie turi patirties dirbant su MS technologijomis. Associate lygio sertifikatas yra būtinas specialistams, kurie siekia įgyti Expert lygio kvalifikaciją.

Expert lygio sertifikatai

Skirti tiems, kurie siekia karjeros progreso, arba specializuojasi aukštesniame lygyje. Specialistai jau turi būti įgiję Associate lygio sertifikatą prieš pradėdami siekti expert lygio kvalifikacijos.

Susipažinkite su naujais sertifikacijų keliais

Microsoft teigia, kad laikui bėgant rinkos poreikis specialistams turintiems Role-based sertifikacijas smarkiai išaugs, o MCSA, MCSD ir MCSE sertifikuotų specialistų poreikis mažės. Susipažinkite su naujais sertifikacijų keliais:

https://query.prod.cms.rt.microsoft.com/cms/api/am/binary/RE2PjDI