Veiklos procesų vadyba

BKA pristato veiklos procesų vadybos programą, skirtą vidurinės ir aukščiausios grandies vadovams, kokybės vadovams, verslo analitikams, architektams ir specialistams, atsakingiems už procesų vadybą bei darbo grupėms, ieškančioms būdų, kaip pagerinti organizacijos veiklos efektyvumą.

Veiklos (verslo) procesų valdymas padeda rasti atsakymus į šiuos klausimus:

  • Kur slypi vidiniai organizacijos veiklos našumo didinimo rezervai?
  • Kaip lėtėjant ekonomikai išlikti konkurencingu ir su "mažiau" padaryti "daugiau"?

Verslo analitika - disciplina, padedanti organizacijoms priimti teisingus investicinius sprendimus dėl galimų verslo pokyčių. Organizacijos nuolatos stengiasi kelti savo produktyvumą ir efektyvumą. Verslo analitikai palaiko šias pastangas numatydami ir įvertindami perspektyvias galimybes, kurios yra prieinamos kompanijai. Jie užtikrina, kad pasirinktas sprendimas yra aiškiai apibrėžtas.

Tarptautinės nekomercinės organizacijos  IIBA (International Institute of Business Analysis) misija yra apibrėžti  verslo analitiko sąvoką, funkcijas bei sukurti šios srities profesionalų tęstinę sertifikavimo sistemą. Vienas iš organizacijos uždavinių -  tobulinti tarptautinį standartą, apimantį pasaulyje pripažintą teoriją ir geriausias praktikas apie verso analitiką – Business Analysis Body of Knowledge (BABOK).  Šiuo standartu paremtos sertifikacijos CBAP® (Certified Business Analysis Professional) ir CCBA® (Certification of Competency in Business Analysis) skirtos verslo analitikos profesionalams, kurie sėkmingai įrodo esantys šios srities ekspertai.

Kurso pavadinimas Trukmė Kaina Data ir registracija kursui
Veiklos procesų valdymas (BPM). Paruošiamasis kursas OCEB2 egzaminui 3 dienos 900 EUR 2022-11-21
Verslo analitika (paruošiamasis kursas CBAP®, CCBA™ egzaminams) 5 dienos 1500 EUR 2022-11-28
Procesų analizė "žaliems" 2 dienos 500 EUR
Verslo analizė (BCS Foundation in Business Analysis) 4V 3 dienos 1050 EUR