Baltijos Kompiuterių Akademija

ITIL® 4 Foundation (lietuvių kalba)

PATVIRTINTA! Įskaičiuoti 2 bandymai laikyti egzaminą! Mokymai nuotoliniai.

Trukmė Kalba Miestas Kaina Data ir registracija kursui
3 dienos Lietuvių k. Nuotoliniai 900 EUR


*nuolaidos nesumuojamos

ITIL®4 is the biggest thing to happen to ITIL since ITIL!

ITIL® is a registered trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. The Swirl logo™ is a trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved.

Kodėl verta dalyvauti mokymuose? Šis trijų dienų kursas parengtas remiantis geriausia ITIL gairių praktika. ITIL4  Suteikia praktišką ir lankstų požiūrį į verslo ir technologijų pasaulį, kaip jis veikia šiandien ir kaip veiks ateityje su Agile, DevOps ir skaitmenine transformacija.

Lektorius

Šarūnas Končius – ITIL ir Microsoft technologijų ekspertas, turintis daugiau nei 15 metų dėstymo, konsultavimo patirtį. Lektorius pasižymi ne tik puikiu technologijų išmanymu, bet ir nuostabia iškalba, tad jį dažnai galite pamatyti skaitant pranešimus įvairiose konferencijose. Šarūnas – puikus lektorius, gebantis sudėtingus dalykus paaiškinti paprastai, pasitelkiant praktinius pavyzdžius. Keletas iš daugelio puikių atsiliepimų apie Šarūną:

"Labai kompetentingas, puikiai teorinę medžiagą perteikia gyvenimiškais pavyzdžiais."

Andrius R.

 

"Neturiu ką ir bepridurti, puikiai išdėstyta mokymosi medžiaga. Įgautos žinios tikrai pravers darbo aplinkoje."

Daumantas K.


Kursas skirtas

Šie kursai – aktualūs visiems specialistams dirbantiems su IT paslaugų teikimu bei jų gerinimu ir tobulinimu. Taip pat tiems, kurie nori pagilinti ar atnaujinti savo žinias apie IT paslaugų valdymą ir gerinimą. Tiems, kuriems aktualu atnaujinti ITIL3 foundation sertifikatą.

Reikalavimai klausytojams

Nėra, tačiau IT paslaugų teikimo išmanymas būtų naudingas.

Ar esate sertifikuotas ITIL®3 specialistas?

Jei turite ITIL3 Foundation sertifikatą, patariama pradėti nuo pradžių ir laikyti ITIL4 foundation egzaminą, kad maksimaliai įprasmintumėte savo ITIL foundation žinias. Jei esate ITIL Expert, galite įgyti ITIL4 Managing Professional sertifikatą išklausant tik vieną kursą ir išlaikant egzaminą. Daugiau apie mokymus>>>

Kurso nauda

Kurso tikslas yra supažindinti dalyvius su IT paslaugų valdymo koncepcija šiuolaikiniame skaitmeniniame pasaulyje ir pasirengti ITIL4 foundation sertifikavimo egzaminui.

Po šio kurso dalyviai:

Pastabos

ITIL4 Foundation egzaminas vyksta trečią mokymų dieną.

Svarbu! ITIL® mokymai ir egzaminas gali būti vykdomi tik akredituotuose mokymų centruose. Daugiau informacijos>>>

Module 1: Course IntroductionModule 2: Service Management: Key ConceptsModule 3:The Four Dimensions of Service  ManagementModule 4: Service Value SystemModule 5: Guiding principlesModule 6: Service Value ChainModule 7: The ITIL PracticesMock Exam
ITIL4 Foundation exam

Paprastai egzaminą organizuojame paskutinę mokymų dieną, jis trunka 60 minučių (tiems, kuriems anglų kalba gimtoji, egzaminas trunka 75 minutes) ir susideda iš 40 testo pobūdžio klausimų. Egzaminas išlaikomas, kai dalyvis teisingai atsako į 26 klausimus.

Naujo ITIL4 svarbiausias akcentas – verslo ir technologijų pasaulis, kaip jis veikia šiandien ir kaip veiks ateityje su Agile, DevOps ir skaitmenine transformacija. ITIL4 kvalifikacijos schema stipriai skiriasi nuo tos, kuri buvo lig šiol. Apart Foundation lygio, kuris bus tik adaptuojamas pagal naująjį požiūrį.

Be pirmojo, Foundation, lygio atsiras šie: