IT sauga ir auditas

Kibernetinis saugumas organizacijoje: ką, kaip ir nuo ko saugoti?

Trukmė Kalba Miestas Kaina Data ir registracija kursui
8 ak.val. lietuvių - 100 EUR Užklausti


Informacinių technologijų teikiamais privalumais naudojamės kasdien, tačiau ne visada susimąstome apie potencialias grėsmes. Tinkamai kibernetinių grėsmių keliamos rizikos neįvertinanti organizacija gali save pasmerkti didelėms finansinėms išlaidoms ar net veiklos sužlugdymui. Pagrindinis mokymų tikslas atkreipti įmonės darbuotojų dėmesį į saugumo svarbą įmonės veiklai, savo ir kitų atsakomybę už atliekamus veiksmus bei kylančias grėsmes.

Kursas skirtas

Pažengusiems įmonių/organizacijų darbuotojams, kurie kasdieninėje veikloje naudojasi technologiniais organizacijos resursais, pradedantiesiems IT padalinių ar saugumo politikos vadovams.

Reikalavimai klausytojams

Turėti bendrą supratimą apie naudojimąsi informacinėmis technologijomis, saugumo politiką ir rizikos vertinimą, apsaugos sprendimų projektavimą.

Kurso nauda

Klausytojai įgis žinių apie įvairias kibernetines grėsmes, apie kurias geriau sužinoti paskaitoje, iš gerai žinomų pavyzdžių, nei susidurti realioje situacijoje. Mokymuose bus pristatyti kibernetinių grėsmių vertinimo bei apsaugos projektavimo principai. Kursą išklausę specialistai susidarys daug geresnį vaizdą apie šiuolaikines kibernetines grėsmes, turės pagrindą vertinti savo organizacijos saugumo poreikius. Mokymų metu daug dėmesio skiriama praktiniams pavyzdžiams, atvejų analizei bei aktualioms įžvalgoms.

Kurso turinys

  1. Kokios grėsmės yra aktualios kasdieninėje organizacijos veikloje?
  2. Kas ir kodėl tampama kibernetinių nusikaltėlių taikiniu?
  3. Garsių kibernetinių incidentų apžvalga ir išmoktos pamokos
  4. Kaip atpažinti kibernetines grėsmes ir netapti jų auka?
  5. Socialinė inžinerija ir jos galia „netreniruotam“ naudotojui
  6. Kibernetinių incidentų rizikos vertinimas ir ekonomiškų apsaugos sprendimų planavimas
  7. Paprasti, bet itin svarbūs žingsniai organizacijos atsparumo kibernetiniams incidentams sustiprinimo link

Martynas Damkus – kibernetinio saugumo specialistas, GIAC sertifikuotas skaitmeninių įkalčių tyrėjas.
Martynas turi daugiau nei 10 metų patirtį informacinių technologijų srityje (7 iš jų užsiėmė tiesiogiai su kibernetiniu saugumu susijusia veikla). Darbo patirtis gausi tarptautinio pobūdžio veiklos projektų, todėl dėstyti gali ir užsienio kalbomis (anglų, rusų). Lektorius turi keleto metų dėstymo patirtį įvairaus tipo ir žinių lygmens auditorijai. Skaitomas paskaitas gausiai iliustruoja praktiniais pavyzdžiais ir realiomis situacijomis.

  • Geri mokymai. Lektorius pateikė labai gerus pavyzdžius. (Giedrius, VATESI)
  • Buvo įdomu klausyti, aiški lektoriaus kalba, puiki dikcija. (Ona, VATESI)