Programavimas ir projektavimas

Docker DevOps

PATVIRTINTA! 120 € Nuolaida!* Nuotoliniai mokymai

Trukmė Kalba Miestas Kaina Data ir registracija kursui
2 dienos lietuvių Nuotoliniai 850 EUR


* Nuolaida galioja registruojantis iki 2021 metų kovo 1 dienos.

Jeigu dirbate su tinklais ir aplikacijomis, tikriausiai jau ne kartą esate girdėję apie Docker, bet galbūt jo dar neteko išbandyti. Kviečiame susipažinti su tuo, kas vadinama naująja IT revoliucija ir kas ateityje pakeis įprastas virtualias mašinas. Docker – tai atviro kodo konteinerių technologija, kuri leidžia programų kūrėjams ir sistemų administratoriams lengvai ir greitai talpinti aplikacijas konteineriuose, kurie izoliuoti nuo operacinės sistemos ir gali būti lengvai ir patogiai kilnojami. Idėja kilo pritaikant tai, kas ženkliai patobulino krovinių pervežimo sistemą iš esmės, kai skirtingus krovinius buvo pradėta pakuoti į standartinius konteinerius. Ši logistikos sistema buvo perkelta į IT.

Vienas pagrindinių Docker’io privalumų – galimybė supakuoti aplikaciją kartu su visais jos veikimui reikalingais failais ir nustatymais į standartizuotą paketą, paruoštą „pergabenimui“ arba paleidimui. Puikiai tinka ir interneto svetainių talpinimui. Iš esmės, Docker pagerina našumą ir palengvina platformų priežiūrą. Kviečiame Jus sužinoti ir išbandyti tai, kas ant bangos! Susikurkite savo pirmąjį konteinerį!

Lektorius

Evaldas Ousinskis – CCNA wireless, CCNP wireless, CISCO expert, CompTIA Network+, CompTIA Security+;
Evaldas – aukščiausio lygio specialistas, konsultuojantis Lietuvos ir užsienio klientus tinklų ir saugos sprendimų klausimais. Evaldas yra IT eksperto, lyderio ir patyrusio lektoriaus kombinacija. Jo vedami mokymai pasižymi nuoseklumu, informacija pateikiama pasitelkiant realias situacijas iškylančias darbe. Studentai jį ypač gerai vertina, dėl gebėjimo sudėtingą, teorinę medžiagą pateikti įdomiai, įtraukiant daug praktinių pavyzdžių bei gebėjimo motyvuoti studentus. Evaldas puikiai išmano infrastruktūros priežiūrą, tinklų įrangą ir jų sprendimus, bevielio tinklo kūrimą, plėtros ir palaikymo temas

Dalyvių atsiliepimai:

"Viskas puiku. Paskaitos pravestos puikiai ir daug praktinių pavyzdžių. Kursuose buvo nemažai man aktualių temų ir tikrai padės mano darbe."

Andrius B.


"Docker kursuose labai geras lektorius, šiuo lektorium aš labai patenkintas"

Raimundas R.


Mokymuose dalyvauti verta, nes:

 • Įgysite tvirtą supratimą apie Docker;
 • Gebėsite Docker greitai įsidiegti ir pritaikyti;
 • Gerai suprasite Docker platformos komponentus ir įrankius: Docker daemon, Docker Machine, Docker file, Docker image, Docker Hub, Docker Registry, Docker Compose, Docker Swarm, Docker Volumes, Docker Networking;
 • Išmoksite kurti ir valdyti konteinerius;
 • Sužinosi gerąją praktiką, kaip Docker gali būti būti naudojamas Jūsų organizacijoje;
 • Įgysite praktinių įgūdžių, kurie leis Jums greitai ir patogiai integruoti Docker į Jūsų IT aplinką;
 • Suprasite, kaip pritaikę Docker galite užsitikrinti paprastą ir standartizuotą pakeitimų valdymą, taupydami resursus ir laiką;
 • Džiaugsitės radę Docker kaip naudingą sprendimą, galintį palengvinti Jūsų darbą.

Kursas skirtas

Programų kūrėjams, DevOps ir sistemų administratoriams, kurie norėtų įgyti praktinių įgūdžių darbui su Docker.

Reikalavimai klausytojams

Pageidautina turėti Linux OS, Windows OS administravimo pagrindus. Virtualizacijos technologijų ir kompiuterinių tinklų pagrindus.

1 diena:
 1. Introduction to containers
 2. Installing Docker
 3. Docker concepts and terms
 4. Introduction to images
 5. Running and managing containers
 6. Building images
 7. Managing and distributing images
 8. Container volumes
 9. Container networking
 10. Docker in continuous integration
2 diena:
 1. Controlling the Docker daemon
 2. Security and TLS
 3. Setting up your own Registry
 4. Docker Trusted Registry
 5. Docker Machine
 6. Docker Swarm
 7. Run and scale real application
 8. Docker Compose
 9. Exploring Docker in Microsoft environment

Evaldas – aukščiausio lygio specialistas, konsultuojantis Lietuvos ir užsienio klientus tinklų ir saugos sprendimų klausimais. Evaldas yra IT eksperto, lyderio ir patyrusio lektoriaus kombinacija. Jo vedami mokymai pasižymi nuoseklumu, informacija pateikiama pasitelkiant realias situacijas iškylančias darbe. Studentai jį ypač gerai vertina, dėl gebėjimo sudėtingą, teorinę medžiagą pateikti įdomiai, įtraukiant daug praktinių pavyzdžių bei gebėjimo motyvuoti studentus. Evaldas puikiai išmano infrastruktūros priežiūrą, tinklų įrangą ir jų sprendimus, bevielio tinklo kūrimą, plėtros ir palaikymo temas.