UX dizainas

Naudotojo sąsajos projektavimas su Axure

NAUJIENA!

Trukmė Kalba Miestas Kaina Data ir registracija kursui
2 dienos lietuvių - 600 EUR Užklausti


Mokymai skirti esamiems ir būsimiems web dizaineriams, front-end developer'iams, kurie atsakingi už interneto svetainių, informacinių sistemų, elektronės komercijos portalų, elektroninės bankininkystės sprendimų ir mobiliųjų aplikacijų naudotojo sąsajos įgyvendinimą. Mokymai tinka ir viešo, ir privataus sektoriaus įmonėms.

Pirmą mokymų dieną susipažinsite su bazinėmis Axure RP funkcijomis, išmoksite kurti paprastų naudotojo sąsajos elementų sąveikas, sugeneruoti ir pademonstruoti žemo detalumo prototipą (angl. low fidelity prototype, wireframe) interneto naršyklėje.

Antrą mokymų dieną išmoksite naudotis Axure RP sąlyginės logikos (angl. conditional logic), prisitaikančio dizaino (angl. responsive web design) funkcijomis ir kurti aukšto detalumo (angl. high fidelity) prototipus interneto naršyklėms ir mobiliesiems įrenginiams.

Kodėl verta?

  • Nereikia rašyti programinio kodo
  • Greitas būdas pateikti projekto idėją
  • Vizualus naudotojo sąsajos pateikimas
  • Paprastesnis projekto derinimas
  • Mažiau popierinės dokumentacijos

Detali kurso programa

Jau netrukus!

 

Axure RP yra lyderis interaktyvių prototipų kūrimo srityje. Ją naudoja daugiau nei 30 000 profesionalų visame pasaulyje, komunikuoti dizaino idėjas, įgyvendinti naudotojo sąsajos koncepcijas ir detalius naudotojo sąsajos veikimo principus. Jei vis dar projektus derinate Word, PowerPoint, Visio, Photoshop pagalba, tuomet Axure RP kaip tik Jums!
Šiuolaikinės svetainės, interneto portalai ir aplikacijos tampa vis labiau kompleksiški ir interaktyvūs, o naudotojo patirtis ir patogumas tampa vienais svarbiausių faktorių. Norint įgyvendinti ir pademonstruoti kompleksišką dizaino idėją vadovams, programuotojams ir klientams, jums reikia interaktyvaus prototipo.
Su Axure RP galėsite greitai ir nenaudojant programinio kodo, suprojektuoti interneto svetainės, informacinės sistemos arba mobiliosios aplikacijos interaktyvią naudotojo sąsają. Gautą rezultatą galėsite pateikti interneto naršyklėje, todėl jūsų projektų vadovai arba klientai galės savarankiškai išbandyti veikimą ir paprasčiau pateikti grįžtamąjį ryšį.
Interaktyvūs prototipai – puikūs būdas pristatyti kuriamo produkto idėją, atlikti išankstinį patogumo vertinimą, bei suderinti funkcinius reikalavimus!

Tautvydas Strazdas yra sertifikuotas naudotojo sąsajos patogumo specialistas, įgyjęs Certified Usability Analyst (CUA) sertifikatą Human Factors International mokymų centre, Londone, 2011 metais.
Tautvydas turi daugiau nei 7 metų patirtį, įgyvendinant valstybinio sektoriaus e. paslaugas ir daugiau nei 15 metų bendrą patirtį interneto technologijų, web dizaino, reikalavimų analizės, projektavimo, projektų valdymo srityje.
Tautvydas dalyvavo viešo ir privataus sektoriaus projektuose kartu su CPVA, CPO, IVPK, VMI, Teo, Paysera, Autoplius, kurių metu buvo kuriamos informacinės sistemos, viešųjų e.paslaugų portalai, elektroninės parduotuvės, elektroninių mokėjimų sprendimai, gamybos ir procesų automatizavimo sprendimai, mobiliosios aplikacijos ir interneto svetainės, vykdomi individualūs mokymai.
Nuo 2012 metų lektorius dirba savarankiškai, kaip nepriklausomas ekspertas, o neseniai įkūrė usability tyrimų, į naudotoją orientuoto dizaino, naudotojo sąsajos projektavimo ir konsultacines paslaugas teikiančią įmonę.